ایران هتلینگ چیست ؟

 

رشد روز افزون فضای اینترنت روش های تجارت را بکلی تغییر داده است . امروزه مردم ترجیح می دهند قبل از مراجعه به فروشگاهها برای خرید محصولات ، سری هم به فضای مجازی جهت تحقیقات اولیه در مورد کالای مرغوب با قیمت مناسب و البته محل خرید بزنند .

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای خرید میز کار مناسب یا مبلمان اداری  یا خرید پوشاک و یا حتی مواد غذایی بعد از پرس و جو از دوستان و آشنایان به موتورهای جستجوی اینترنتی مراجعه کنید . شاید در جستجوهای اولیه به نتایج    نه چندان مطلوب ولی قابل استفاده ای دست یابید ، اما معمولا این نتایج شما را به هدف مورد نظر هدایت نمی کنند .مثلاً  اینکه تعداد فروشگاهها و بطور کلی ارائه کنندگان و توزیع کنندگان کالاها و خدماتی که اطلاعات خود را در قالب وب سایت ها در فضای مجازی قرار داده اند محدود می باشند . یا اینکه در بسیاری موارد اطلاعات ارائه شده در مورد محصول  کافی نیست ، و یا موتورهای جستجوی قدرتمند خارجی در ارائه نتایج ، تعداد زیادی موارد خارجی و یا غیر قابل استفاده ارائه    می دهند .

ایران هتلینگ وب سایتی است که با جمع آوری اطلاعات بسیاری از ارائه دهندگان معتبر محصولات و خدمات ، این امکان را برای مشتریان فراهم نموده است تا با جستجوی محصول یا خدمت مورد نیاز ، تعداد زیادی از تهیه کنندگان مورد جستجو شده را مشاهده و از میان آنها با توجه به مقایسه پارامترهایی از قبیل کیفیت محصول ، خدمات پشتیبانی یا محل های تحت پوشش برای ارائه محصول ، یک یا چند مورد را انتخاب و با ایشان تماس حاصل نمایند .

اگر بخواهید فهرست همه ارائه دهندگان کالا ها و خدمات در یک زمینه خاص را مشاهده کنید ، جستجو براساس گروه بندی محصولات و خدمات نیز در ایران هتلینگ فراهم شده است .

از این پس می توانید برای جستجوی خدماتی مثل تعمیر و تاسیسات ، حمل و نقل ، باغبانی ، نقاشی ساختمان و ... و یا کاشی و سرامیک ، نرم افزار ، مواد شیمیایی و بسیاری از محصولات و خدمات دیگر با درج عنوان مربوطه و کلیک روی جستجو با بسیاری از شرکت ها ، سازمانها ، موسسات ، واحدهای تجاری ، خدماتی ، مشاوره ای و یا حتی اشخاص حقیقی مرتبط با عنوان جستجو شده آشنا شوید .

 

Copyright © 2015 - Iran Hoteling Tours. All rights reserved.
.تمامی خدمات این سایت ، حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های آن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
.کليه حقوق اين سايت متعلق به ایران هتلینگ تورز می باشد