نحوه ثبت نام در ایران هتلینگ

 

  • با مراجعه به آدرس www.iranhoteling.com از منوهای بالا "ثبت نام" را کلیک کنید. در صفحه بعد مشخصات خود شامل نوع کاربری، نام، نام خانوادگی، شماره موبایل و پست الکترونیکی خود را وارد نمائید .
  • در صورت تکراری نبودن پست الکترونیکی یک ایمیل حاوی نام کاربری ، رمز عبور و لینک فعال سازی برای پست الکترونیکی ثبت شده ارسال می گردد . با کلیک بر روی لینک مربوطه در ایمیل، وارد صفحه کاربری خود در سایت خواهید شد. همچنین پیامکی حاوی نام کاربری ، رمز عبور و کد فعالسازی برای شماره موبایل ثبت شده ارسال می گردد که در صورت عدم دسترسی به پست الکترونیکی خود، با وارد کردن کد فعالسازی در صفحه مربوطه وارد صفحه کاربری خواهید شد.  از این پس این کاربر فعال بوده و می توانید مشخصات خود شامل اطلاعات شخص حقیقی یا حقوقی (در صورتی که نوع کاربری ارائه دهندگان کالا ها و خدمات انتخاب شده) ،قراردادها ، پرداخت ها و ... را ثبت ، ویرایش و مشاهده نموده و از سایر خدمات قابل ارائه به کاربران استفاده نمائید. برای ورود مجدد به صفحه کاربری خود نام کاربری و رمز عبور ارسال شده به شماره موبایل و پست الکترونیک خود را در صفحه ورود کاربران وارد نمائید. شما می توانید پس از اولین مراجعه نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نمائید.Copyright © 2015 - Iran Hoteling Tours. All rights reserved.
.تمامی خدمات این سایت ، حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های آن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
.کليه حقوق اين سايت متعلق به ایران هتلینگ تورز می باشد