قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ایران هتلینگ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ایران هتلینگ تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت مشخصات جهت معرفی شخص حقیقی یا حقوقی می نماید و یا از هرگونه خدمات ایران هتلینگ استفاده نماید .

تمامی کاربران می بایست به هنگام ثبت نام در سایت، کلمات مناسبی به عنوان نام کاربری خود انتخاب نمایند. استفاده از    نام های سیاسی یا واژه های نامناسب ممنوع می باشد.

از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت جداً خودداری فرمایید.

 

ارتباطات الکترونیکی  

هنگامی که شما از خدمات ایران هتلینگ استفاده می‏‌کنید، اطلاعات اینترنتی خود را ثبت  یا به ایران هتلینگ ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ایران هتلینگ به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

ایران هتلینگ به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ایران هتلینگ متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ایران هتلینگ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ایران هتلینگ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ایران هتلینگ جزئی از اموال ایران هتلینگ محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار ایران هتلینگ است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ایران هتلینگ محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه توسط ایران هتلینگ  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ایران هتلینگ است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات و خدمات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت ایران هتلینگ و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها با ابزارهای استخراج و ... ممنوع می باشد و کلیه این حقوق به صراحت برای ایران هتلینگ محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات ایران هتلینگ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.


ثبت و پردازش اطلاعات  

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه اطلاعات‏‌ ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

ایران هتلینگ به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان اطلاعات‌‏گذاری می‌‏دهد.

کاربران سایت می بایست در ثبت اطلاعات از عبارات مناسب استفاده نمایند.

این سایت محلی جهت معرفی اشخاص حقیقی و حقوقی به مشتریان و صاحبان سرمایه می باشد. لذا لطفاً در ثبت اطلاعات تنها به معرفی محصولات و خدمات مربوطه بپردازید.

تائید ثبت کلیه اطلاعات‌‏ در سایت ایران هتلینگ به وسیله پیام کوتاه و ایمیل انجام می پذیرد.

لطفا توجه نمائید اینجا یک سایت فارسی زبان است، بنابراین کلیه مشخصاتی که در سایت ثبت می شوند به غیر از موارد ضروری و خاص مانند نام وب سایت ، ایمیل و ... می بایست به زبان فارسی نوشته شوند.

مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان بوده و لزوماً مورد تایید مسئولین سایت نمی باشد.

مدیران سایت در صورت ضرورت دسترسی لازم برای ویرایش و تغییر در اطلاعات مندرج در سایت را دارند و برای اقدامات مدیریتی ملزم به پاسخگویی به کاربران نمی باشند، در این خصوص در صورت مشاهده موردی که به اشتباه تغییر یافته می توانید موضوع را با بخش پشتیبانی سایت در بخش ارتباط با ما مطرح نمائید.

 

درج اطلاعات اشخاص ارائه دهنده محصولات و خدمات با موضوعات زیر در وب سایت ایران هتلینگ مجاز نمیباشد : 

 1. هر گونه آدرس وب سایت فیلتر شکن,نرم افزار و یا VPN عبور از فیلترینگ رسمی وزارت ارتباطات و فن آوری ایران.
 2. نصب و فروش آنتن ماهواره.
 3. فروش هر گونه سی دی- فیلم وی اچ اس- دی وی دی – با ذکر عناوینی مانند فیلمهای روز جهان بدون سانسور نسخه کامل و...
 4. خرید یا فروش هر گونه سلاح سرد و گرم.
 5. وب سایت و وبلاگ های دانلود موسیقی گروه های بدون مجوز.
 6. نرم اقزار های آموزشی و اجرایی هک و جاسوسی و نفوذ به کامپیوتر دیگران.
 7. فروش کلیه ، خون و اجزای بدن.
 8. فروش جزوات و سی دی های کنکور بدون مجوز از مراکز مربوطه.
 9. مکمل های دارویی بدون مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی.
 10. فروش فلز یاب.
 11. درج هر گونه شماره حساب بانکی در اطلاعات ثبت شده.
 12. تقاضای دریافت هر گونه وجه به عنوان کمک و استمداد.
 13. نت ورکینگ و شرکت های هرمی.
 14. داروها و کرمهای محرک جنسی.
 15. اطلاعات مربوط به گروه های غیر قانونی.

در صورت عدم تایید اطلاعات و درج مجدد از سوی کاربر، نام کاربری و کلیه اطلاعات مرتبط با کاربر حذف میگردند . 
لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلف در اطلاعات ثبت شده کاربران، مراتب را با پشتیبانی ایران هتلینگ در میان بگذارید تا مورد بررسی دقیق قرار گیرد. بدیهی است در صورت اثبات تخلف نام کاربری و کلیه اطلاعات مربوطه حذف میگردند.  

 

نقدها، نظرها، ارتباطات، و سایر مطالب  

سایت ایران هتلینگ ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل ایران هتلینگ نیستند و سایت ایران هتلینگ هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت ایران هتلینگ این لینک‏‌ها را برای سهولت دسترسی شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت     ایران هتلینگ لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از ایران هتلینگ اداره می‌کنند، بنابراین سایت ایران هتلینگ نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت ایران هتلینگ باشد، خود برعهده خواهید داشت.

 

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

 1. بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.
 2. با این حال، ایران هتلینگ هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی ایران هتلینگ درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.
 3. نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصولات یا خدمات در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.
 4. مواردی که شامل عدم تائید متن می‌شوند:

-          قرار دادن فضای خالی (Space ) بیش از حد معمول

-          کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید 

-          استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه

-          بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت

 1. تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
 2. کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.
 3. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
 4. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند.
 5. معرفی محصولات و خدمات دیگر شامل ذکر نام یا ثبت مشخصات ارتباطی در نظرات به هر نحو ممنوع می باشد.
 6. تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با محصول یا خدمات خودداری نمایید.
 7. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش ایران هتلینگ را در قسمت مربوطه اعلام نمایند، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت در قسمت نظرات خودداری نمایید.
 8. کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند. و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن جدا خودداری نمایند.
 9. ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید. 
 10. لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.
 11. لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید نظرات کاربران است.
 12. کاربران در نظر داشته باشند که ایران هتلینگ، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می‌داند همچنین سایر ویرایش‌هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می‌شود ، به اجازه کاربر نیاز نخواهد داشت. 

 

محتوا

ایران هتلینگ نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌نماید و به منظور تولید محتوا، از منابع و مراجع اصیل و نیز اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه کننده محصولات و خدمات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است ایران هتلینگ تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصولات یا خدمات و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول یا خدمت ارائه شده توسط اشخاص فوق دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است، ایران هتلینگ کلیه مسئولیت های ناشی از این مغایرت را از خود سلب می نماید.

 

© کلیه محتویات سایت ایران هتلینگ شامل قانون حق تکثیر بوده و به سایت ایران هتلینگ تعلق دارد.

 

 

ضمانت اجرا

در صورت تخطی از شرایط و قوانین فوق عضویت کاربر متخلف لغو و دسترسی وی به حساب کاربری مسدود می گردد.

همچنین در صورت ایراد خسارت به هر نحو اعم از مادی و معنوی توسط  هر یک از کاربران، مدیران ایران هتلینگ حق پیگیری و جبران خسارات را از طریق مراجع قضایی برای خود محفوظ می دانند.

ایران هتلینگ خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

Copyright © 2015 - Iran Hoteling Tours. All rights reserved.
.تمامی خدمات این سایت ، حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های آن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
.کليه حقوق اين سايت متعلق به ایران هتلینگ تورز می باشد