نحوه ورود و ثبت اطلاعات در ایران هتلینگ

1- با مراجعه به آدرس www. Iranhoteling.com از منوهای بالا ثبت نام را کلیک کنید .

در صفحه بعد شماره کاربری و کلمه عبور را وارد نمائید .

2- در صفحه بعد آیکون اطلاعات و مشخصات را کلیک نمائید . در این صفحه مشخصات سازمان یا شخص حقیقی مربوطه را وارد نمائید .

3- از منوهای بالا محل های ارائه را انتخاب و در این صفحه دکمه جدید را کلیک نمائید و استان محل ارائه محصولات و خدمات خود را وارد نمائید در صورت ارائه در کل کشور این گزینه و در صورت ارائه در چند استان برای هر استان یکبار دکمه جدید را کلیک نموده و با انتخاب استان مربوطه ذخیره را کلیک نمائید .

4- از منوهای بالا فعالیت ها را انتخاب نمائید و با کلیک نمودن دکمه جدید از صفحه باز شده زمینه فعالیت خود را از گروهها انتخاب کنید ، توجه نمائید در صورت نیاز به ثبت زمینه های فعالیت بیشتر می بایست مجدداً دکمه جدید را در این صفحه کلیک و اقدام به ثبت زمینه های فعالیت جدید نمائید .

5- با انتخاب " محصولات " از منوی بالا می توانید محصولات خود شامل کالاها یا خدمات خود را از درون لیست از صفحه ایجاد شده با زدن دکمه جدید انتخاب نمائید . در صورتیکه کالا یا خدمات مورد نظر شما در لیست موجود نمی باشد   می توانید نام آزاد در فیلد مربوطه تایپ نمائید تا مدیران سایت اقدام به اضافه نمودن این عنوان در فهرست کالا و خدمات نمایند .

6- با انتخاب " کلید واژه ها " می توانید کلیه کلمات یا واژه هایی که تمایل دارید در جستجوی سازمان یا شخص شما موثر باشند و کاربران با جستجوی این کلمات نام سازمان یا مشخصات شما را بیابند در این  قسمت ثبت نمایند . برای این منظور دکمه جدید را کلیک نموده و در صفحه ایجاد شده واژه مربوطه را تایید و ذخیره نمائید . برای واژه های بعدی نیز به همین شکل اقدام نمائید .

7- برای ثبت عکس های خود " عکس ها " را انتخاب نموده در صفحه بعد دکمه جدید را کلیک نمائید . با نتخاب نوع عکس و ذخیره فایل عکس های شما در جستجوها قابل نمایش می باشند. لازم به ذکر است حجم فایل انتخابی    می بایست حداکثر 100KB باشد .

8- برای ثبت یا تمدید قرارداد و پرداخت آنلاین از منوی اصلی صفحه کاربری گزینه مربوطه را انتخاب نمائید . در این بخش تاریخ شروع قرارداد جهت نمایش اطلاعات در سایت را انتخاب و سپس نوع قرارداد شامل نمایش 3 ماهه ، 6 ماهه ، یکساله و دوساله را انتخاب نمائید . با ذخیره نمودن اطلاعات، پیش فاکتور شما نمایش داده می شود . در صورت تمایل می توانید پرداخت خود را بصورت آنلاین انجام دهید . پس از انجام پرداخت بصورت آنلاین اطلاعات ثبت شده سازمان یا شخص شما از تاریخ قرارداد در سایت نمایش داده خواهد شد .


Copyright © 2015 - Iran Hoteling Tours. All rights reserved.
.تمامی خدمات این سایت ، حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های آن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
.کليه حقوق اين سايت متعلق به ایران هتلینگ تورز می باشد