روش‌های پرداخت

۱ - پرداخت نقدی در محل تحویل  

ایران هتلینگ این امکان را فراهم آورده است که مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه قرارداد خود دارند در هنگام مراجعه نمایندگان این شرکت جهت دریافت اطلاعات و عقد قرارداد بتوانند این هزینه را در محل به صورت نقدی پرداخت کنند .

 

۲ - پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه قرارداد‌هادر نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است. بطور معمول نمایندگان عقد قرارداد ایران هتلینگ دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، کاربران می توانند در هنگام عقد قرارداد در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند .

 

۳- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت از طریق درگاه اینترنتی ایران هتلینگ و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه قرارداد خود را  کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی (پنل اینترنتی بانک شخصی خود) استفاده نمایید.

لطفا پس از پرداخت ، شماره پیگیری و یا شماره کارت خود را به همراه مبلغ واریزی در بخش پرداخت ثبت نمائید.

 

۴ - پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران ایران هتلینگ می‌توانند بعد از ثبت قرارداد، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت ایران هتلینگ ، هزینه مربوطه را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت ها مشاهده نمایند .

توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ قرارداد به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای قرارداد شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و اطلاعات شما به صورت خودکار وارد مرحله نمایش می‏‌شود .

 

 

 

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت ایران هتلینگ می‌توانند مبلغ قرارداد خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید .

 

1-     شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است .

2-       رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید .

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید .

 

3-         کد CVV2 

 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است .

 

4-       تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است . اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید .

 

Copyright © 2015 - Iran Hoteling Tours. All rights reserved.
.تمامی خدمات این سایت ، حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های آن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
.کليه حقوق اين سايت متعلق به ایران هتلینگ تورز می باشد